Anasayfa arrow Sınıflara Göre Yayınlar arrow Beşinci Sınıf Kitapları arrow Fen ve Teknoloji 5
Koza İlköğretim Fen ve Teknoloji 5 Yazdır E-posta
Fen ve Teknoloji derslerinde öğrenilenleri yaşamla bağdaştırmanız ve bu bilgileri kullanabilmeniz için yayınevimiz, toplam 12 kitaptan oluşan bu diziyi hazırlamıştır. Bu kitaplardan 2 tanesi 4 ve 5. sınıflar için ortak kitap olarak düzenlenmiştir. 4. sınıflar için 7 kitap, 5. sınıflar için 7 kitap olacak şekilde set haline getirilmiştir.Yazarları: Çağlar SUNAY - Dr. Özgün KARACA

Bu diziye ait kitaplar, MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca kabul edilen ilköğretim fen ve teknoloji (4-5. sınıflar) ders programında işlenen ünite ve kazanımlara paralel hazırlanmıştır. Ancak konular, bir ders kitabında işlenenden farklı bir yaklaşımla özellikle bilgi açısından zenginleştirilerek ve günlük yaşamdan örneklendirilerek ele alınmıştır.
Bu kitapların amacıi derste öğretilen bilgilere farklı bir açıdan bakılmasını, böylece o bilgileri daha kolay anlamayı ve uygulayabilmeyi sağlamaktır.

* Öğrencilerimizin, fen ve teknoloji dersi araştırma ve proje çalışmalarında kaynak olarak da kullanabileceği bu kitapların herbiri 40 sayfa olup20*25 cm ebadındadır.
* Özel kâğıda 4 renk, düz ofsette basılmıştır.
* Kapakları selefon kaplıdır.

İlköğretim Fen ve Teknoloji Dizisi 5. Sınıf
Yazarları: Çağlar SUNAY - Dr. Özgün KARACA

*Vucüdumuzu Tanıyalım -2

*Maddenin Değişimi

*Çevremizdeki Kuvvetler

*Işık ve Ses -2

*Gezegenimiz Dünya

*Canlılar Dünyası -2

*Yaşamızdaki Elektrik

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
   

 
< Önceki   Sonraki >
zkitap
 
Kelebek Animasyon Stüdyosu

KOZA Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları 2016-2017

2, 3 ve 4. Sınıflar 1. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

5, 6 ve 7. Sınıflar 1. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

 

8. sınıflarda uygulanacak sınavların soruları, MEB TTKB’nin 31.08.2016 tarih ve 79031618-480 -E.9260557 sayılı “2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Merkezî Sistem Ortak Sınavları” konulu yazısıyla açıklanan konu/kazanımlara ve çalışma takvimine göre hazırlanacaktır. Bu çizelgelere “www.meb.gov.tr ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Yayın Katalogları

Çocuk Edebiyatı Yazarlarımız

RocketTheme Joomla Templates