Anasayfa
Koza 2. Sınıf Hazırlık Kitapları Yazdır E-posta
Image
Image
Image
Image

Çocuklarımızın daha önceki yıllardan itibaren sınavlara hazırlıklı ve donanımlı olması gerekmektedir.  Yayınevimiz, bu amaçla yeni ders programlarındaki değişiklikleri de dikkate alarak çeşitli sınıflara ve derslere yönelik DERSLERE DESTEK AMACIYLA HAZIRLIK yayınlarını hizmetinize sunmuştur.


SEVİYE BELİRLEME SINAVLARINA HAZIRLIK
yayınlarımızda mevcut program anlayışına katkıda bulunmak amacıyla ders programlarındaki tema ve üniteler takip edilerek kazanımlar ölçülüp değerlendirilebilecek çalışmalarla zenginleştirilmiştir.
Çoktan seçmeli sorulara, doğru yanlış, doldurmalı, eşleştirmeli, kavram haritası doldurma, grafik düzenleme, bulmaca vb. çeşitli ölçme-değerlendirme tekniklerine yer verilmiştir. Bu çalışmalarda eleştirel düşünme, problem çözme, okuduğunu anlama, yaratıcılığını kullanma, araştırma yapma gibi öğrencinin farklı alanlardaki becerilerini kullanması hedeflenmiştir.Ölçülebilir ve değerlendirilebilir çalışmalara yanıt anahtarı hazırlanmıştır.

KOZA SEVİYE BELİRLEME SINAVLARINA HAZIRLIK yayınlarında;

• Yenilenen ilköğretim ders programlarına ve eğitim yaklaşımlarına uygun konu anlatımına
• Konu açıklamalarında çözümlü soru ve örnekler
• Yeni ölçme değerlendirme anlayışına uygun olarak öğrenci merkezli ve yapılandırıcı bir yaklaşımla hazırlanmış çalışmalara
• Özgün sorulara ve farklı süreç değerlendirme uygulamalarına
• Çeşitli sınavlarda çıkmış soru örneklerine
• SBS’ye hazırlık deneme sınavlarına yer verilmiştir.
 

 
< Önceki   Sonraki >
zkitap
 
Kelebek Animasyon Stüdyosu

KOZA Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları 2016-2017

2, 3 ve 4. Sınıflar 1. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

5, 6 ve 7. Sınıflar 1. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

 

8. sınıflarda uygulanacak sınavların soruları, MEB TTKB’nin 31.08.2016 tarih ve 79031618-480 -E.9260557 sayılı “2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Merkezî Sistem Ortak Sınavları” konulu yazısıyla açıklanan konu/kazanımlara ve çalışma takvimine göre hazırlanacaktır. Bu çizelgelere “www.meb.gov.tr ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Yayın Katalogları

Çocuk Edebiyatı Yazarlarımız

RocketTheme Joomla Templates