Anasayfa arrow Ders Kitapları
Ders Kitapları
Koza İlköğretim Hayat Bilgisi 1
Yeni ders programına ve sınıf seviyesine uygun, anlamayı kolaylaştıracak şekilde bol resimli ve fotoğraflı olarak düzenlenmiştir.Hayat Bilgisi 1 ders kitabı seti; ders kitabı 1. kitap, ders kitabı 2. kitap ve öğretmen kılavuz kitabı'ndan oluşmaktadır.
Yazarlar: Seyfinaz KAPULU - Sema Cebir ŞAHİN
 
Image
Image
Image
 
Koza İlköğretim Hayat Bilgisi 2

Yeni ders programına ve sınıf seviyesine uygun, anlamayı kolaylaştıracak şekilde bol resimli ve fotoğraflı olarak düzenlenmiştir.Hayat Bilgisi 2 ders kitabı seti; ders kitabı 1. kitap, ders kitabı 2. kitap ve öğretmen kılavuz kitabı'ndan oluşmaktadır.
Yazarlar: Aliyar KARACA - Seyfinaz KAPULU - Salim ÜLKER - Sevgi SERDAR 

Image
Image
Image

 
Koza İlköğretim Hayat Bilgisi 3

Yeni ders programına ve sınıf seviyesine uygun, anlamayı kolaylaştıracak şekilde bol resimli ve fotoğraflı olarak düzenlenmiştir.Hayat Bilgisi 3 ders kitabı seti; ders kitabı ve öğrenci çalışma kitabı 1. kitap, ders kitabı ve öğrenci çalışma kitabı 2. kitap ve öğretmen kılavuz kitabı'ndan oluşmaktadır.
Yazarlar: Aliyar KARACA, Seyfinaz KAPULU – Salim ÜLKER – Sevgi SERDAR 

Image
Image
Image
 
Koza İlköğretim Türkçe 1

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 1 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı, öğretmen kılavuz kitabı ve okuma yazma öğreniyorum ders kitabından  ibarettir.
Yazarları:  Ahmet KAPULU - Aliyar KARACA

Image
 
Image
Image
Image

 
Koza İlköğretim Türkçe 2

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 2 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  Ahmet KAPULU - Hatice BIYIKLI - Aliyar KARACA

Image
 
Image
Image

 
Koza İlköğretim Türkçe 3

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 3 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  Aliyar KARACA - Cemal Kutay ÖZÜNLÜ

Image
 
Image
Image

 
Koza İlköğretim Türkçe 4

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 4 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  Aliyar KARACA - Cemal Kutay ÖZÜNLÜ

Image
 
Image
Image

 
Koza İlköğretim Türkçe 5

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 5 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  Aliyar KARACA - Cemal Kutay ÖZÜNLÜ

Image
 
Image
Image

 
Koza İlköğretim Türkçe 7

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 7 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  A. KAPULU - A. KARACA

Image
 
Image
 
Image
 

 
Koza İlköğretim Türkçe 8
 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Türkçe 8 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazarları:  A. KAPULU - A. KARACA
Image
 
Image
Image
 
Koza İlköğretim Sosyal Bilgiler 5
Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Sosyal Bilgiler 5 adlı ders kitabı seti üç kitaptan oluşmaktadır. Bunlar; öğrenci ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitaplarıdır. Ders kitabı ve öğrenci çalışma kitabı birbirini tamamlar nitelikte öğrencileri düşünmeye, ilişki kurmaya, okuduklarından ve yaptıklarından zevk alacak etkinlik ve çalışmalardan oluşmuştur. 
Yazarları : Dr. Murat G. GÜLCAN - Özen BAYRAM - Zafer KILIÇ - Fatih M. KARAKAYA - Aliye MİDİLLİ 
Image
Image
Image
Devamını oku...
 
Koza Ortaöğretim Coğrafya 9

Yazarı: Doç. Dr. İ.Y. HACISALİHOĞLU - F.M. KARAKAYA

Image

 
Koza Ortaöğretim Coğrafya 10

Yazarı: Doç. Dr. İ.Y. HACISALİHOĞLU -A. MİDİLLİ

Image

 
Koza Ortaöğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 10

Yazarı: Adem TUNCER

Image

 
Ortaöğretim Bilgi ve İletişim Teknolojisi
Image


MEB Talim ve Terbiye Kurul Başkanlığı'nca ders kitabı onayı alan Ortaöğretim Bilgi ve İletişim Teknolojisi ders kitabımız Ayhan TAYLAN tarafından hazırlanmıştır.
 
Ortaöğretim Sanat Tarihi 1
Ortaöğretim Sanat Tarihi 1 ders kitabımızda bol ve nitelikli resim kullanılmıştır. Konu anlatımında anlaşılır, arı ve yalın bir dil kullanılmıştır.
Yazarı: Doç. Dr. Mehmet Z. İBRAHİMGİL

Image
 
Ortaöğretim Sanat Tarihi 2
Ortaöğretim Sanat Tarihi 2 ders kitabımızda bol ve nitelikli resim kullanılmıştır. Konu anlatımında anlaşılır, arı ve yalın bir dil kullanılmıştır.
Yazarı: Doç. Dr. Mehmet Z. İBRAHİMGİL

Image
 
Sevgi İlköğretim Matematik 1
İlköğretim Matematik 1 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Doç. Dr. Mehmet KARACA - T.ÖÇALAN

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Matematik 2
İlköğretim Matematik 2 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Doç. Dr. Mehmet KARACA - T.ÖÇALAN

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Matematik 3
İlköğretim Matematik 3 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Doç. Dr. Mehmet KARACA - T.ÖÇALAN

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Matematik 4
İlköğretim Matematik 4 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Doç. Dr. Mehmet KARACA - D. Eren SAVAŞKAN

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Matematik 5
İlköğretim Matematik 5 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Doç. Dr. Mehmet KARACA - L. GÜNDOĞDU

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Matematik 8
İlköğretim Matematik 8 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.

Yazarlar:  Lokman GÜNDOĞDU

Image
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim İngilizce 5

Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim İngilizce 5 adlı ders kitabı seti ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından oluşmaktadır.
Yazar: Güzide ÖNDER

Image
 
Image
Image

 
Sevgi İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8

 Yeni ders programlarına uygun olarak hazırlanmış olan İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 8 adlı ders kitabı seti ders kitabı ve öğretmen kılavuz kitabından ibarettir.
Yazar: Doç. Dr. Nurullah ALTAŞ

Image
Image

 
zkitap
 
Kelebek Animasyon Stüdyosu

KOZA Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları 2015-2016

2, 3 ve 4. Sınıflar 2. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

5, 6 ve 7. Sınıflar 2. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

8.Sınıflar uygulanacak sınavların soruları, MEB TTKB’nin 11.09.2015 tarih ve 79031618-480 -E.9072175 sayılı “2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Merkezî Sistem Ortak Sınavları”  konulu yazısıyla açıklanan konu/kazanım çalışma takvimine göre hazırlanacaktır. Bu çizelgelere “www.ttkb.meb.gov.tr ” adresinden ulaşabilirsiniz.

Yayın Katalogları 2014-2015

Çocuk Edebiyatı Yazarlarımız

RocketTheme Joomla Templates