Anasayfa arrow Sınıflara Göre Yayınlar arrow Dördüncü Sınıf Kitapları
Dördüncü Sınıf Kitapları
4.Sınıf Konu Anlatımlı İngilizce Kitapları Yazdır E-posta
4.Sınıf Konu Anlatımlı İngilizce Kitapları
Devamını oku...
 
4.Sınıf Sınava Hazırlık Kitapları Yazdır E-posta
4.Sınıf Sınava Hazırlık Kitapları
Devamını oku...
 
KOZA İngilizce Yaz Tatil Kitabı 4 Yazdır E-posta

Image

Yazar: H. Şebnem GÜNEREN

İngilizce öğrenmenin ve pratik yapmanın en kolay ve etkili yollarından biri kitap okumak, dili sürekli kullanmaktır. Öğrencilerin yaz tatilinde öğrendiklerini unutmamaları ve pekiştirmeleri için Millî Eğitim Bakanlığının yeni İngilizce müfredat programının 4. sınıf üniteleri dikkate alınarak İngilizce Yaz Tatil Kitabı 4 hazırlandı.
İlköğretim 4. sınıflar için hazırlanan İngilizce Yaz Tatil Kitabı 4’de farklı ölçme değerlendirme çalışmalarına (örneğin; bulmacalara, açık uçlu sorulara, boşluk doldurma, doğru yanlış, tamamlama çalışmalarına), görsel okuma etkinliklerine ve sözcük çalışmaları vb. uygulamalara yer verildi. Böylece  öğrenciler için İngilizce okuma yeteneğini, gramer bilgisini ve kelime hazinesini tatil döneminde de geliştirecek, öğrendiklerini unutturmayacak bir yardımcı kitap sağlandı.   
Sınıf seviyesine uygun, öğrenilenlerle uyumlu, rahatça ve korkmadan okunabilecek İngilizce Yaz Tatil Kitabı 4 artık sizinle...

Kitap 19 x 27 cm boyutlarında, 4 renk baskılı ve 80 sayfadır.

 
KOZA English Story Series 4-8 Yazdır E-posta

KOZA İngilizce Hikâye Dizileri 4-8

mt_gallery:KOZA-English-Story-Series--4-8
İngilizce öğrenmenin ve pratik yapmanın en kolay ve etkili yollarından biri kitap okumaktır. Bu nedenle 4 - 5 - 6 - 7 - 8. sınıflar için ayrı ayrı hazırlanan İngilizce Hikâye Setleri’nin her biri 6 adet hikâye kitabı ve 1 audio-CD’den oluşmaktadır.

Demolar için:
KOZA İngilizce Hikâye Seti 4
KOZA İngilizce Hikâye Seti 5
KOZA İngilizce Hikâye Seti 6
KOZA İngilizce Hikâye Seti 7
KOZA İngilizce Hikâye Seti 8

Devamını oku...
 
4. Sınıf Çalışma Yaprakları Yazdır E-posta

Image
Image
Image
Image
Image

KOZA Çalışma Yaprakları, yeni ders programlarına uygun bir eğitim aracı olarak, her ders için 30'ar çalışma yaprağı biçiminde hazırlanmıştır.
Her çalışma yaprağında önce çoktan seçmeli sorulara, daha sonra doğru yanlış, doldurmalı, eşleştirmeli, kavram haritası doldurma, grafik düzenleme, bulmaca vb. çeşitli ölçme-değerlendirme tekniklerine yer verilmiştir. Bu çalışmalarda eleştirel düşünme, problem çözme, okuduğunu anlama, yaratıcılığını kullanma, araştırma yapma gibi öğrencinin bilişsel, duyuşsal, psikomotor alandaki becerilerini kullanması hedeflenmiştir.
Devamını oku...
 
Yeni Hikâye Kitapları Yazdır E-posta

Image
Image
Image
Image
Image

 
Etkinlikten Bilgiye Tüm Dersler 4 Yazdır E-posta

Image


Tüm Dersler 4 kitabımız yeni müfredat programına göre hazırlanmıştır. Öğrencilerin etkinlikler aracılığıyla bilgiye ulaşmalarını sağlayacak bir kaynak niteliğindedir.
Ders programlarında yer alan tüm konular belli başlıklar altında toplanıp birleştirilerek açık ve anlaşılır bir biçimde düzenlenmiştir.

Devamını oku...
 
Koza 4. Sınıf Hazırlık Kitapları Yazdır E-posta
Image
Image
Image
Image

Çocuklarımızın daha önceki yıllardan itibaren sınavlara hazırlıklı ve donanımlı olması gerekmektedir.  Yayınevimiz, bu amaçla yeni ders programlarındaki değişiklikleri de dikkate alarak çeşitli sınıflara ve derslere yönelik DERSLERE DESTEK AMACIYLA HAZIRLIK yayınlarını hizmetinize sunmuştur.
Devamını oku...
 
KOZA Türkçe Dil Yeteneği 4 Yazdır E-posta
İlköğretim 4. sınıf KOZA TÜRKÇE DİL YETENEĞİ kitabı, yeni Türkçe programında belirtilen kazanımlara uygun olarak öğrencilerimizi okula ve seviye belirleme sınavlarına (SBS’ye) hazırlamak amacıyla düzenlenmiştir.
Devamını oku...
 
KOZA Yetenek Matematik 4 Yazdır E-posta
Image
İlköğretim 1 - 5. sınıflar matematik ders programlarına göre hazırlanan "Yetenek Matematik" çalışma kitaplarında çoklu zeka uygulamaları, yetenek testleri, zihinden işlemler, zeka oyunları, örnek çalışmalar vb. matematiği sevdirerek öğretecek etkinlikler yer almaktadır.
Yazarlar: Lokman Gündoğdu - Dr. Özgün Karaca
Devamını oku...
 
KOZA Güzel Yazı Kitabı Yazdır E-posta
Image
Değerli Öğretmenlerimiz,
Yeni İlköğretim Türkçe Dersi Programı tüm çocuklarımızın bitişik eğik el yazısı yazmalarını zorunlu kılmaktadır. Farklı sınıflarda olan çocuklarımızın bu yazıyı tam ve kuralları ile yazabilmesi ve yazı çalışmalarında uygulaması gereken kuralları öğrenmesi gerekmektedir.
Devamını oku...
 
KOZA Soru Bankası 4 Yazdır E-posta
Image
KOZA Soru Bankası 4 (464 sayfa)
• Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler derslerini kapsayan
• Yapılandırıcı yaklaşıma uygun
• Çoklu zekâyı dikkate alan
• Yeni program konularını içeren
• Farklı tiplerde binlerce soru ile
ünite testleri ve deneme testleri içeren eğlenceli, zevkli kitaplar.
19,5*27,5 cm ebatlarında, 4 renk iç baskı, selefonlu 220 gr kapak

Yazarları : Elif ŞİMŞEK, Şükran KAYA, Özen BAYRAM
 
Koza İlköğretim Fen ve Teknoloji 4 Yazdır E-posta
Fen ve Teknoloji derslerinde öğrenilenleri yaşamla bağdaştırmanız ve bu bilgileri kullanabilmeniz için yayınevimiz, toplam 12 kitaptan oluşan bu diziyi hazırlamıştır. Bu kitaplardan 2 tanesi 4 ve 5. sınıflar için ortak kitap olarak düzenlenmiştir. 4. sınıflar için 7 kitap, 5. sınıflar için 7 kitap olacak şekilde set haline getirilmiştir.Yazarları: Çağlar SUNAY - Dr. Özgün KARACA
Devamını oku...
 
KOZA Z Kitap
 
Kelebek Animasyon Stüdyosu

KOZA Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları 2013-2014

1, 2, 3 ve 4. Sınıflar 2. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

5, 6 ve 7. Sınıflar 2. Dönem Başarı Tespit Sınavı Soru Dağılımları

8.Sınıflar 2. Dönem Başarı Tespit Sınavlarında MEB TTKB'nin 13.09.2013 tarih ve 68128140/480/2463603 sayılı "Merkezî Sistem Ortak Sınav Çalışma Takvimi" konulu yazısındaki konu dağılım çizelgeleri esas alınacaktır. Bu çizelgelere www.meb.gov.tr adresinden ulaşılabilmektedir.

Yayın Katalogları 2013-2014

Çocuk Edebiyatı Yazarlarımız

RocketTheme Joomla Templates